i7-spinner-quest

Шановна спільнота i7, привіт!

До нас приїхала відома сучасна забава під назвою spinner. Це така прикольна штука, яка може з цікавим шумом крутитися хоч на пальцях хоч на столі. Крім того, можна провести серію експериментів на предмет того, як довго вона буде крутитися, якщо її максимально сильно штовхнути. Деякі моделі крутяться і хвилину і навіть більше. Хочете спробувати? Розв’яжіть нескладну задачу. Ось умови нашого квесту.

Умови «i7-spinner-quest».

1. Бути учасником спільноти i7 (зареєстрованим користувачем на сайті "Плетиво")
2. Самостійно розв’язати просту задачу міської олімпіади з програмування м. Бердичева.

Умова задачі тут: www.e-olymp.com/uk/problems/353

Вхідні дані тут: http://www.pletyvo.in.ua/i7-spinner-quest/input.txt

(при сумнівах щодо самостійності розв’язку, буде необхідно в нашому кабінеті, в присутності вчителя зробити аналогічну задачу. Мови програмування, що встановлено в кабінеті: python, pascal, C++ . Якщо ви працюєте іншою мовою, приносьте своє середовище, подробиці можна обговорити додатково)

3. Отриману цілочисельну відповідь вставити в посилання на сайт сьомої школи. Наприклад, відповідь на задачу з вказаними вхідними даними буде 12345. Для продовження «i7-spinner-quest» вам треба перейти на сторінку: pletyvo.in.ua/12345
Ви перейдете на Google-Drive таблицю, де можна буде записати себе в список молодців, що розв’язали дану задачу, і, якщо хочете, можете записатися погратися зі спіннером. Учні сьомої школи можуть просто взяти іграшку на перерві, якщо Ви учень або вчитель іншої школи - давайте спробуємо вибрати зручний для всіх варіант, пишіть.

Ідея проста - ви берете іграшку і повертаєте її через добу. Можете собі гратися, проводити експерименти, показати подружкам і друзям, однокласникам, батькам, чоловікам, дружинам, дітям і онукам.

Прохання бережливо відноситися до спіннера, не ламати і не кидати. Якщо вам не хочеться гратися – не проблема. Важливіше, мабуть, отримати задоволення. Ну і пройти «i7-spinner-quest». І записатися в молодці! :)

Успіхів!

 

 

 

You have no rights to post comments

Вхід для зареєстрованих відвідувачів